over ons

over_ons_banner

VN-Produkties is reeds 10-tallen jaren actief in de entertainment sector. Zo hebben we de overgang van het analoge naar digitale tijdperk meegemaakt en zijn we dus met alle techieken vertrouwd. Ons team staat dan ook steeds voor u klaar om de handen uit de mouwen te steken. Samen denken we na over uw concept en zorgen dat dit tot in de puntjes verzorgd wordt.

We deinzen voor niets terug, of het nu gaat om een mega event of een bescheiden gegeven. U kunt steeds rekenen op ons team en hun vastberadenheid om uw event te doen slagen.

Contacteer ons vrijblijvend voor meer info.

Nico Vanoost
Nico.vanoost@vn-produkties.be
Managing Partner – Productions
+32 (0)475 23 20 20
Joris Knockaert
Joris.knockaert@vn-produkties.be
Managing Partner – Backoffice
+32 (0)475 36 40 10
Ingrid Ghys
Ingrid.ghys@vn-produkties.be
Accountancy
+32 (0)59 44 83 45
Wouter Lybaert
Wouter.lybaert@vn-produkties.be
Sound
+32 (0)495 63 87 51
Joeri Reynaert
Joeri.reynaert@vn-produkties.be
Lighting
+32 (0)476 53 50 76
Gilles Knockaert
Gilles.knockaert@vn-produkties.be
Productions – ICT – Webmaster
+32 (0)479 52 54 72

Tel: 0475 23 20 20
E-mail: info@vn-produkties.be
Fabriekweg 46
8480 Eernegem
B - Belgium

magazijn